prostor pro moderní vzdělávání

ÚvodPro školyTvořivá hraAktualityLetní škola inspirací je otevřena!

Metodika tvořivých činností
v mateřské škole

Nadšení dětí při tvoření je pro mě hnacím motorem.

Letní škola inspirací je otevřena!

Letní škola inspirací pro polytechnické vzdělávání: 17. - 19. 7.

První den vám představíme metodu tvořivé hry, která vás provede didaktikou řemeslných a polytechnických činností v mateřské škole. Společně budeme pracovat s nástroji a přírodními materiály.

ZÍSKÁTE DVĚ OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ DVOU 4 HODINOVÝCH KURZŮ AKREDITOVANÝCH V SYSTÉMU DVPP (Úvod do tvořivé hry a Práce s nástroji v MŠ)

V druhém dni se můžete těšit na inspiraci z tvořivých zahrad. Dagmar Krčilová z MŠ Řestoky přijede povídat o programu začít spolu a jeho propojení s Tvořivou hrou.

Ve středu bude program probíhat ve Tvořišti Muzea Říčany. Budeme propojovat EVVO a tvořivou hru, hledat možnosti pro vylepšení dílenských koutků a sdílet nápady a inspiraci.

Pokud s tvořivou hrou začínáte, je vhodné absolvovat všechny 3 dny. Pokud jste již prošli úvodním workshopem a prací s nástroji, ale chcete se dále inspirovat, bude pro vás ideální se zúčastnit v úterý a středu.

Letní škola je určena pro učitele MŠ, vychovatele ŠD, lektory organizací neformálního vzdělávání.

  • Cena: 2 800 Kč (včetně stravy – obědy a drobné občerstvení během dne) nebo za jeden den – 1200 Kč (pondělí, úterý) a 800 Kč (středa)

  • Nocleh: Je možný na Říčanské hájovně.

Podrobné informace, přihlašovací formulář a leták ke stažení naleznete zde.