prostor pro moderní vzdělávání

Tipy pro Ježíška

ÚvodAktualityTipy pro Ježíška

Ježíšek do mateřských škol – tipy

Milé paní učitelky,

už přemýšlíte, co by mohl letos Ježíšek nadělit u vás ve školce?
Máme pro vás několik tipů na dárky, které pak budou děti nadšeně využívat celý rok!

Darujte dětem Lesogramy.

Autorskou sadu 15 kartiček s obrázkovými schématy ve třech úrovních obtížnosti pro děti od 3 let. Pojďte si hrát s přírodninami, rozvíjejte citlivost a vztah k přírodě a zároveň procvičujte matematickou pregramotnost.

Chodíte s dětmi ven a rádi s nimi tvoříte?

Pořiďte si k Vánocům unikátní Batohář, který jsme pro vás navrhli, odzkoušeli v terénu s dětmi, upravili a ušili s podporou Středočeského kraje v limitované edici 10 kusů.
Do batoháře můžete sbalit nástroje pro práci dětí venku v lese nebo na zahradě, pohodlně si jej hodit na záda a na místě rozbalit jako kapsář. Děti zde mají k dispozici nástroje buď ve volně dostupných kapsách, nebo schované v kapsách na zip.

Praktický balíček Tvořivá hra pro MŠ – začněte tvořit hned teď!

Využijete s dětmi k tvoření uvnitř i venku. Ve startovacím balíčku najdete osvědčené vybavení pro tvoření s různorodými materiály a nástroji, vhodnými i pro malé děti.
Nemusíte tak vyhledávat jednotlivé materiály a nástroje na internetu či obcházet různé obchody. Udělali jsme to za vás. Navíc jsme nástroje ozkoušeli již se stovkami dětí a do balíčku jsme zvolili ty vhodné a zároveň cenově dostupné. Vše tak budete mít po ruce a můžete s dětmi hned začít!

Šicí balíček pro MŠ

Chystáte se ve školce šít? Nemusíte shánět potřebné vybavení – jehly, kvalitní a bezpečné nůžky, rozličné látky, stuhy, knoflíky, vyšívací kruhy,… Máme pro vás připraven balíček, kde najdete vše potřebné. A navíc také autorské kartičky s jednotlivými kroky, podle kterých se děti učí pracovní postup šití.

Obdarujte nejen děti, ale také sebe.

Jak pomůcky co nejlépe využívat, kombinovat a podporovat tak děti v rozvoji jejich tvořivosti, kreativity, samostatného rozhodování a mnoha dalších dovedností, ze kterých pak máte obrovskou radost?

Nadělte si pod stromeček krásné publikace – metodiku tvořivé hry a praktického průvodce tvořivou hrou v zahradě.

Nebo pohodové odpoledne s vašimi kolegyněmi na některém z našich workshopů tvořivé hry – rádi k vám přijedeme.

Šicí balíček pro MŠ
Lesogramy
Batohář
Praktický balíček Tvořivá hra pro MŠ